Prekių nėra
| Input | 5V / 3A 9V / 2A 12V / 2 A QC 2.0, QC 3.0 |
| Neto svoris | 0.13 kg |
| Svoris | 130 g |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.22 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Wireless charging distance: 8 mm Protection of foreign object in charging area, short circuit and overheat Allowable width of cell phone 58 – 82 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SH1000 PRO |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Car Charger Mount |
| Išvesties sąsaja | USB Type-C |
| Priedai pridėti | Air vent nozzle bracket Fixing nut USB Type-C – USB cable |
| Išvestis | 5 W 7.5 W 10 W 15 W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |