Prekių nėra
BHR6814GL 3
| Neto svoris | 0.02 kg |
| Galingumas | 67 W |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.07 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | High performance 67W car charger, supporting fast charging for two devices Dual port fast charging, compatible with a wide range of devices Type-C port outputs up to 67W for charging Xiaomi phones Smart detection of output current, wide compatibility incl |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 67W Car Charger (USB-A + Type-C) |
| Connectors | USB-C USB-A |
| Plastikas (be PET) | 5.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.05 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 10.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 20.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 20.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 45.00 g |
| Integruota baterija | No |