Prekių nėra
FIXC30M-C-WH 3
| Neto svoris | 0.13 kg |
| Įvesties įtampa | 100 - 240 V |
| Suderinamumas | Suitable for the latest phones, tablets and smaller laptops |
| Galingumas | 30 W |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.23 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | Charging is extremely safe and there is no risk of overheating or overvoltage Suitable accessory for MagSafe charging adapters Dimensions 6.8 x 3 x 3 cm (with plug) |
| Gamintojo prekės serija | Mini USB-C Travel Charger |
| USB prievadų kiekis | 1 |
| Išvestis | 5V/3A , 9V/3A, 12/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A 30W total |
| Krovimo funkcija | Fast charging |
| Lengva pritaikyti | Taip |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Net weight master carton | 7.92 kg |
| Tare weight master carton | 0.39 kg |
| Inner carton packing Qty | 10.00 dalių |
| Palette Qty | 4348 dalių |
| Indicator | No |
| Connectors | USB-C |
| Plastikas (be PET) | 20.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.10 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 30.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 30.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 68.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 80.00 g |
| Integruota baterija | No |