Prekių nėra
KroK-KJ51MCD04E 3
| Neto svoris | 0.24 kg |
| Garantija | 12 mėn. |
| Įkrovimo laikas | 10 hours |
| Bruto svoris | 0.29 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ENELOOP K-KJ51MCD04E |
| Gamintojo prekės serija | Battery charger |
| Akumuliatoriaus tipas | AA/AAA |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| PET | 54 g |
| Palette Qty | 2374 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 0.05 kg |
| TI svoris (kg) | 0.14 kg |