Prekių nėra
BHR4996GL 3
| Suderinamumas | Compatible with fast charging on various devices, whether it is a Xiaomi smartphone or an iPhone |
| Galingumas | 33 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.082 kg |
| Gross weight | 0.132 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | Overheat protection Overvoltage protection Short circuit protection Electromagnetic field protection Static electricity protection Lightning protection Overcurrent protection Undervoltage protection |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Mi 33W |
| Gamintojo prekės serija | Wall Charger (Type-A+Type-C) EU |
| USB prievadų kiekis | 2 |
| Išvestis | USB-C : 5V/3A, 9V/3A, 11V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A,20V/1.65A,33W MAX USB-A : 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.25A,27W MAX |
| Krovimo funkcija | Fast charging |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Lengva pritaikyti | Taip |
| Packing quantity | 60 dalių |
| Volume (m3) | 0.00033075 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Net weight master carton | 7.92 kg |
| Tare weight master carton | 0.39 kg |
| Paper/Pasteboard | 0.40 g |
| Plastic (No PET) | 0.10 g |
| Inner carton packing Qty | 10.00 dalių |
| Palette Qty | 2640 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 35 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Indicator | No |
| Connectors | USB-C + USB-A |
| Producer | Xiaomi |