Prekių nėra
BQ-CC55E 3
| Įkrovimo laikas | 1.5 hours |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.12 kg |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ENELOOP BQ-CC55E |
| Gamintojo prekės serija | Battery charger |
| Akumuliatoriaus tipas | AA/AAA |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.09 kg |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| PET | 54 g |
| Palette Qty | 2786 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 68.00 mm |
| Gross height (mm) | 76.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Producer | Panasonic |