Prekių nėra
FIXDLS-CL12-BK 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXDLS-CL12-BK |
| Gamintojo prekės serija | Liquid Silicone Cable USB-C/Lightning, 1.2m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 11.00 g |
| Palette Qty | 12976 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 46.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 193.00 mm |
| Producer | Fixed |