Prekių nėra
FIXMPOS-AL-GR 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.27 kg |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gaminio spalva | Space Gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXMPOS-AL-GR |
| Gamintojo prekės serija | MagPowerstation ALU stand with wireless charging 3 in 1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 58.00 g |
| Palette Qty | 1151 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Producer | Fixed |