Prekių nėra
FIXC45M-CU-WH 3
| Input | AC 100-240V, 50 /60 Hz, 1A |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.13 kg |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXC45M-CU-WH |
| Gamintojo prekės serija | Mini USB-C/USB Travel Charger 45W |
| Išvestis | USB-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, 45W max USB-A: DC 5V/2.4A 12W max |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 36.00 g |
| Palette Qty | 3927 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Producer | Fixed |