Prekių nėra
FIXDW-796 3
| Specialios funkcijos | Compatibility for smartwatch Garmin Fenix 5/6/7/7X, Epix, Venu 2/3, Vívoactive 3/4/5 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXDW-796 |
| Gamintojo prekės serija | Charging USB-A Cable for Garmin smart watches |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Palette Qty | 7070 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 101.00 mm |
| Gross height (mm) | 22.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Producer | Fixed |