Prekių nėra
FIXCC20N-C-BK 3
| Input | DC 12/24V |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXCC20N-C-BK |
| Gamintojo prekės serija | USB-C Car Charger, 20W |
| Išvestis | USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67, PD 3.0 max. 20W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Palette Qty | 5610 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Producer | Fixed |