Prekių nėra
FIXC30N-C-WH 3
| Input | AC 100-240V, 50/60 Hz, 1A |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.08 kg |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXC30N-C-WH |
| Gamintojo prekės serija | USB-C Travel Charger 30W |
| Išvestis | USB-C DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A, 30W total |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 21.00 g |
| Palette Qty | 5236 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Producer | Fixed |