Prekių nėra
A2735G11 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.024 kg |
| Gross weight | 0.104 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 64.60 g |
| Plastic (No PET) | 16.15 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Anker |