Prekių nėra
ACU-DPQ65 3
| Input | 100-240V AC, EURO fork |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.11 kg |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ACU-DPQ65 |
| Gamintojo prekės serija | GaN wallcharger 3x port (USB-A + 2x USB-C), 65W |
| Išvestis | USB type C-F, USB type A-F, 3-port output, QC4+ |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 27.20 g |
| Plastic (No PET) | 6.80 g |
| Palette Qty | 3702 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 39.00 mm |
| Gross width (mm) | 126.00 mm |
| Producer | AXAGON |