Prekių nėra
ACU-PQ20W 3
| Input | 100-240V AC, EURO fork |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ACU-PQ20W |
| Gamintojo prekės serija | Wallcharger 2x port (USB-A + USB-C), 20W |
| Išvestis | USB type C-F, USB type A-F, 2-port output, QC4+ |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 28.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Palette Qty | 5186 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 112.00 mm |
| Producer | AXAGON |