Prekių nėra
B25M8H21 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.15 kg |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | 15W Fast Charging for iPhone and Apple Watch Travel-Friendly and Ultra-Portable 3-in-1 Wireless Charger |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MagGo Wireless Charging Station (3-in-1, Foldable Pad), White |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 63.00 g |
| Palette Qty | 620 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 136.50 mm |
| Gross height (mm) | 113.30 mm |
| Gross width (mm) | 90.10 mm |
| Producer | Anker |