Prekių nėra
FIXMPOS-BK 3
| Input | 12V/3A, 9V/3A, 5V/3A |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.33 kg |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXMPOS-BK |
| Gamintojo prekės serija | MagPowerstation 3-in-1 wireless charging stand with MagSafe mount support |
| Išvestis | 5W/7.5W/10W/15W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Glass | 0.06 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 247.00 mm |
| Gross height (mm) | 247.00 mm |
| Gross width (mm) | 107.00 mm |
| Producer | Fixed |