Prekių nėra
FIXFLE-SA-BK 3
| Input | 12V/2.5A |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.20 kg |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXFLE-SA-BK |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Foldable Charger 3in1 Flex for Samsung |
| Išvestis | 5W, 7.5W, 10W, 15W Max |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Glass | 0.04 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Fixed |