Prekių nėra
FIXDW-GA-BK 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Charging USB-C adapter FIXED for smartwatch Garmin Fenix 5/6/7/7X/8, Epix, Venu 2/3/3S, Vívoactive 3/4/5 |
| Išvestis | 2.5W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Palette Qty | 16393 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Fixed |