Prekių nėra
NUC-2143 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NUC-2143 |
| Gamintojo prekės serija | Ribera USB Charger, 1x USB-A, 1x USB-C, 45 W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Palette Qty | 3310 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Producer | Natec |