Prekių nėra
NUC-2234 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.20 kg |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NUC-2234 |
| Gamintojo prekės serija | Ribera USB Charger, 3x USB-A, 1x USB-C, 100W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 52.00 g |
| Palette Qty | 2518 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Producer | Natec |