Prekių nėra
A2738HA2 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.08 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Nano Car Charger (75W, USB-C Port, Built-In Retractable USB-C Cable) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Palette Qty | 8333 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 29.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Producer | Anker |