Prekių nėra
ACU-PQ67D 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.11 kg |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Palette Qty | 4149 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 32.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Producer | AXAGON |