Prekių nėra
59716 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | Compatible with the following models: Apple iPhone: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 11 Pro, iPhon |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 59716 |
| Gamintojo prekės serija | USB-C PD GaN Fast Charger Nano (30 W) |
| Akumuliatoriaus tipas | N/A |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 11628 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Producer | Goobay |