Prekių nėra
CW-CBUU037-BK 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Maximum current: 2.4A Material: Metal case/Nylon braided |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CW-CBUU037-BK |
| Gamintojo prekės serija | Cable 3in1 (Lightning+MicroUSB+Type-C) Magnetic Rotation 540° 2.4А, 1m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 2304 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Producer | ColorWay |