Prekių nėra
EG-TA-CHAV-QI10-01 3
| Svoris | 77 g |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.08 kg |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Universal smartphone car holder with built-in wireless Qi fast charger, 10 W fast wireless Qi charging function to charge your phone while driving, Practical auto-lock system, suitable for use with phones from 65 to 85 mm wide, Rotating/tilting phone hold |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EG-TA-CHAV-QI10-01 |
| Juostos suderinamumas | Universal |
| Integruotas įkroviklis | Taip |
| Priedų tipas | Car smartphone holder with wireless charger |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Palette Qty | 2216 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Producer | EnerGenie |