Prekių nėra
DS10-160SL1 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.21 kg |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.50 mm |
| Gross height (mm) | 12.70 mm |
| Gross width (mm) | 7.60 mm |
| Producer | Neomounts |