Prekių nėra
38685 3
| Spalva | Black/Silver |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.042 kg |
| Gross weight | 0.062 kg |
| Kitos savybės | Magnetic holder is suitable for almost every smartphone Quick-Snap assembly technology for quick and easy use Smart and almost invisible fastening option on the car's ventilation shaft Is also perfect as a table stand for the smartphone |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 38685 |
| Gamintojo prekės serija | Magnetic mount Metal Slim Design for smartphones (35mm) |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00053625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Palette Qty | 3222 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Producer | Goobay |