Prekių nėra
FIXTAG-BI-BK 3
| Spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.02 kg |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tag Bikee with Find My Support |
| Integruotas įkroviklis | No |
| Reguliuojamas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Palette Qty | 4630 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 91.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Producer | Fixed |