Prekių nėra
Archer T2U Plus 3
| Neto svoris | 0.027 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.132 kg |
| Kitos savybės | 2.4GHz/5GHz, 802.11ac, 200+433 Mbps, 1xExternal antenna 5dBi |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer T2U Plus |
| Gamintojo prekės serija | Dual Band USB 2.0 Adapter |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.001286712 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.105 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Plastic (No PET) | 103 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 42 mm |
| Gross height (mm) | 148 mm |
| Gross width (mm) | 207 mm |