Prekių nėra
TL-WN881ND 3
| Neto svoris | 0.074 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.2 kg |
| Kitos savybės | PCI Express Adapter 2.4GHz, 802.11n, 300Mbps, 1xDetachable antenna 2dBi |
| Gaminio pavadinimas | TL-WN881ND |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.001286712 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.126 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Plastic (No PET) | 121 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 42 mm |
| Gross height (mm) | 148 mm |
| Gross width (mm) | 207 mm |