Prekių nėra
UE300 3
| Neto svoris | 0.04 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.05 kg |
| Kitos savybės | Plug and Play in Windows (10/8.1/8), Mac OS X (10.9 & later versions), Chrome OS and Linux OS. Foldable and Portable design ideally suits your Ultrabook |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UE300 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter |
| Jungtis(-ys) | 1 x USB 3.0 in, 1 x RJ45 out |
| Duomenų perdavimo sparta | 1 10/100/1000 Mbit/ai |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 155.50 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |