Prekių nėra
90IG06X0-MO0B00 3
| Neto svoris | 0.05 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 36 mėn. |
| Tipas | Wireless |
| Bruto svoris | 0.09 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB-AX55 Nano |
| Gamintojo prekės serija | Dual Band Wireless AX1800 USB Adapter |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Net weight master carton | 3.44 kg |
| Tare weight master carton | 0.296 kg |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.04 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 128.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 95.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 32.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 30.00 g |
| Integruota baterija | No |