Prekių nėra
Archer TX3000E 3
| Spalva | Black |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.386 kg |
| Gross weight | 0.486 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TX3000E |
| Gamintojo prekės serija | AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Duomenų perdavimo greitis (maks.) | 574+2402 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xHigh-Gain External Antennas |
| Wi-Fi juosta | 2.4GHz/5GHz |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.0029025 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Gross height master carton | 275 mm |
| Net weight master carton | 4.86 kg |
| Tare weight master carton | 0.621 kg |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 470 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |