Prekių nėra
UE306 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.044 kg |
| Gross weight | 0.054 kg |
| Kitos savybės | Fastest USB 3.0 and Gigabit solution ensure high-speed transfer rate Plug and Play in Nintendo Switch, Windows 10/8.1 and Linux OS Foldable and Portable design ideally suits your Ultrabook Compatible with Nintendo Switch: enjoy gaming with your friends an |
| Gaminio pavadinimas | UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000306 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 5647 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |