Prekių nėra
Archer T4U 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.059 kg |
| Gross weight | 0.204 kg |
| Kitos savybės | 2.4GHz/5GHz, 802.11ac, AC1300, External antenna |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer T4U |
| Gamintojo prekės serija | USB 3.0 Adapter |
| Packing quantity | 60 dalių |
| Volume (m3) | 0.00126 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.145 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 475 mm |
| Gross width master carton | 435 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Net weight master carton | 12.24 kg |
| Tare weight master carton | 1.546 kg |
| Paper/Pasteboard | 97 g |
| Plastic (No PET) | 48 g |
| Palette Qty | 1140 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Producer | TP-LINK |