Prekių nėra
TL-WN821N 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.072 kg |
| Gross weight | 0.159 kg |
| Kitos savybės | 2.4GHz, 802.11n, 300 Mbps, Internal antenna |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-WN821N |
| Gamintojo prekės serija | USB 2.0 Adapter |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.000783 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.087 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 430 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Net weight master carton | 3.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.626 kg |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| Plastic (No PET) | 49 g |
| Palette Qty | 540 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Producer | TP-LINK |