Prekių nėra
DWA-181 3
| Tipas | Wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.048 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DWA-181 |
| Gamintojo prekės serija | AC1300 MU-MIMO Wi-Fi Nano USB Adapter |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0/40 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 10/90 (Non-condensing) % |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10/8.1/8/7 |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 5% to 95 % |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0003124 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.038 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Net weight master carton | 3.44 kg |
| Tare weight master carton | 0.296 kg |
| Paper/Pasteboard | 78.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 5531 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 142 mm |
| Producer | D-Link |