Prekių nėra
DS-30000-1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.069 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-30000-1 |
| Gamintojo prekės serija | PCIe card with low profile bracket |
| Išvesties sąsaja | Serial |
| Mikroschemų rinkinys | AX99100 |
| Vidinis | Taip |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | PCIe |
| Nuosekliųjų prievadų kiekis | 2 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.051 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 29 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| PET | 20 g |
| Palette Qty | 309 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Producer | Digitus |