Prekių nėra
Archer T3U 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.075 kg |
| Gross weight | 0.079 kg |
| Kitos savybės | 2.4GHz/5GHz, 802.11ac, Internal antenna |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer T3U |
| Gamintojo prekės serija | MU-MIMO USB 3.0 Adapter |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.000546 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Palette Qty | 3165 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Producer | TP-LINK |