Prekių nėra
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.079 kg |
| Gross weight | 0.096 kg |
| Kitos savybės | Data transfer speed 10 times faster Built-in USB connector cable |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UH400 |
| Gamintojo prekės serija | USB 3.0 4-Port Portable Hub |
| Jungtis(-ys) | 1 x USB 3.0 Type-A in, 4 x USB 3.0 out |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000462 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.017 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 3740 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 28 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Producer | TP-LINK |