Prekių nėra
DS-33170 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.118 kg |
| Gross weight | 0.128 kg |
| Kitos savybės | This PCIe x4 adapter card is suitable for M.2 / NGFF storage media (NVMe) with B, M, B+M key and the dimensions 2230, 2242, 2260 & 2280. Together with the x4 interface and PCIe 3.0 standard, data transfers of up to 6 Gbps (32 GT/s) are possible. Storage m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-33170 |
| Gamintojo prekės serija | M.2 NGFF / NVMe SSD PCI Express 3.0 (x4) Add-On Card |
| Jungtis(-ys) | PCI Express |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00068352 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 65.61 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 2528 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 178 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 128 mm |
| Producer | Digitus |