Prekių nėra
PCE-UC3-002 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PCE-UC3-002 |
| Gamintojo prekės serija | PCI-Express X1 Card to 2X USB-C 3.2 GEN 2X1 Low profile |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50.40 g |
| Plastic (No PET) | 12.60 g |
| Palette Qty | 1829 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Producer | Lanberg |