Prekių nėra
M7350 3
| Neto svoris | 0.083 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.159 kg |
| Kitos savybės | 150Mbps/50Mbps speed,LTE cat 4 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M7350 |
| Gamintojo prekės serija | 4G LTE Mobile |
| USB prievadų kiekis | Micro SD Up to 32GB |
| Antenos tipas | Internal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00064125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.076 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Plastic (No PET) | 74 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |