Prekių nėra
Archer MR600 3
TP-LINK 4G+ LTE Router Archer MR600 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, 4G, Antenna type 2xDetachable, LTE cat 6
Encryption Algorithm:
128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK
| Neto svoris | 0.579 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.854 kg |
| Kitos savybės | LTE cat 6 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer MR600 |
| Gamintojo prekės serija | 4G+ LTE Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300+867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xDetachable |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | 4G |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.005292 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.275 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 265 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross width (mm) | 315 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |