Prekių nėra
Deco M5(2-pack) 3
| Neto svoris | 0.91 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 1.11 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Deco M5 (2-pack) |
| Gamintojo prekės serija | AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 867+400 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 4xInternal per Deco uni |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 247.00 mm |
| Gross height (mm) | 101.00 mm |
| Gross width (mm) | 241.00 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |