Prekių nėra
G403/E 3
| Neto svoris | 0.29 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.39 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | G403 |
| Gamintojo prekės serija | N300 4G Smart Router |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11n |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| WAN jungtis | 1 |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300 Mbit/ai |
| Antenos tipas | External |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| Antenų kiekis | 4 |
| Mobile broadband | 4G |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.10 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 25.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 125.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 210.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 90.00 g |
| Integruota baterija | No |