Prekių nėra
Archer C54 3
| Neto svoris | 0.302 kg |
| Garantija | 36 mėn. |
| Bruto svoris | 0.502 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer C54 |
| Gamintojo prekės serija | Dual Band Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300+867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 4xFixed |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Antenų kiekis | 4 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0040755 m³ |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 90 g |
| Palette Qty | 424 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 247.00 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | Taip |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 0.2 kg |