Prekių nėra
RB760iGS 3
| Įtampa | (PoE in input Voltage) 12-57 V |
| Procesoriaus dažnis | 880 MHz |
| Atminties tipas | Flash |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.20 kg |
| Gross weight | 0.431 kg |
| Kitos savybės | hEX S is a five port Gigabit Ethernet router for locations where wireless connectivity is not required. Compared to the hEX, the hEX S also features an SFP port and PoE output on the last port. It is affordable, small and easy to use, but at the same time |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RB760iGS |
| Gamintojo prekės serija | Enthernet Router hEX S |
| USB prievadų kiekis | 1 |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Procesoriaus modelis | MT7621A |
| Belaidis ryšys | No |
| Darbo temperatūra (T-T) | -40°C to 70°C °C |
| Sertifikatas | CE, EAC, ROHS |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| AC adapteris pridėtas | Yes (24V 1.2A power adapter) |
| Atminties kortelė pridėta | Yes (microSD) |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Programinės įrangos tipas | RouterOS L4 |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 24 W |
| Antenos tipas | No antenna |
| Wi-Fi juosta | No Wi-Fi |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| PoE in | 802.3af/at |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.231 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 208 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Palette Qty | 941 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Saugyklos talpa | 16 MB |
| Mesh Support | No |
| MU-MiMO | No |