Prekių nėra
Deco M4(3-Pack) 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.197 kg |
| Gross weight | 1.948 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Deco M4 (3-Pack) |
| Gamintojo prekės serija | Whole Home Mesh WiFi System |
| USB prievadų kiekis | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 300+867 Mbit/ai |
| Antenos tipas | 2xInternal |
| Wi-Fi juosta | 802.11ac |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Volume (m3) | 0.013348 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.751 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 7.792 kg |
| Tare weight master carton | 1.062 kg |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Plastic (No PET) | 734 g |
| Palette Qty | 108 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 355 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Mesh Support | Taip |
| MU-MiMO | Taip |